Kompiuterinė technika Nešiojami Planšetiniai ir Stacionarūs kompiuteriai
Krepšelis tuščias

Antivirusinė programa: ESET NOD32 Antivirus 5, 2 darbo vietos (DVD BOX)

ESET NOD32 Antivirus 5 - nauja ypatinga antivirusinė Jūsų kompiuterio apsauga. Naujos kartos sprendimas pakelia duomenų saugumą į naują lygį.
Įvertinti šią prekę 1 balaisĮvertinti šią prekę 2 balaisĮvertinti šią prekę 3 balaisĮvertinti šią prekę 4 balaisĮvertinti šią prekę 5 balais(5)
Prekės kodas: 28317
Gamintojas: Eset
Garantinis laikotarpis: 12 mėnesių
Kaina: 29,56 € (102,06 Lt) 
Pirkdami šią prekę gausite 15 PirkiteTaškus
Atsiprašome, šiuo metu prekės užsakyti negalima
AprašymasGarantijosPristatymasAtsiliepimai
0
Antivirusinė programa: ESET NOD32 Antivirus 5, 2 darbo vietos (DVD BOX)
Darbo vietų skaičiusDvi
Licencijos galiojimo laikotarpisVieneri metai

ESET NOD32 Antivirus 5 - nauja ypatinga antivirusinė Jūsų kompiuterio apsauga. Naujos kartos sprendimas pakelia duomenų saugumą į naują lygį.

Pagrindinės apsaugos sprendimas - ESET NOD32 Antivirus 5 – tai efektyvi apsaugos programa, kuri veikia dar greičiau ir apsaugo nuo virusų ir šnipinėjimo programų, nelėtindama Jūsų kompiuterio veikimo. Su naujomis ir patobulintomis funkcijomis antivirusinė programa šiandien gali dar daugiau - tiek paprastiems, tiek pažengusiems namų vartotojams.

Kad Jūsų virtualus pasaulis būtų saugus.

 

Pagrindiniai privalumai
Antišnipinėjimo programa -apsaugo nuo šnipinėjimo ir bandymų pasisavinti Jūsų asmeninius duomenis jautrių operacijų, kaip elektroninė bankininkystė, metu.

"Anti-rootkit" - aptinka ir pašalina pavojingus "rootkit" tipo kenkėjus.

ESET Live Grid - išbandykite naują debesų technologiją, padidinančią kompiuterio apsaugą nuo visų interneto grėsmių, tokių kaip virusai, kirminai, Trojos arkliai, "rootkits" tipo kenkėjai ir šnipinėjimo programos.

Nešiojamų laikmenų kontrolė - leidžia Jums nuskenuoti/nuskaityti įvairių tipų nešiojamas laikmenas nuo galimų kenkėjų. Taip pat suteikia galimybę blokuoti nepageidaujamas nešiojamas laikmenas pagal jų tipą, gamintoją, dydį ir kitus parametrus. Galėsite pasirinkti, ar laikmenas blokuoti, tik skaityti ar skaityti/įrašyti.

Žaidimų režimas - kai žaidžiate ar dirbate pilno ekrano režimu, pavyzdžiui, rengiate prezentaciją, antivirusinė programa su įjungtu žaidimų režimu nemėtys iššokančių pranešimų, taip pat atideda svarbesnius procesus vėlesniam laikui, kad netrukdytų Jūsų darbo ir nenaudotų procesams reikalingų kompiuterio resursų

Tinka nešiojamiems kompiuteriams - programa nustato, ar nešiojamas kompiuteris veikia prijungtas prie maitinimo, ar ne. Atjungus kompiuterį nuo maitinimo, programa atideda svarbius procesus vėlesniam laikui, kad taupytų kompiuterio baterijos resursus. Prieš siunčiant didesnius atnaujinimus, vartotojas yra įspėjamas apie tai.

Naudoja mažai sistemos resursų - metai iš metų ESET garantuoja, kad apsaugos sprendimai veiks maksimaliai efektyviai, naudodami minimalius sistemos resursus.

Paprasta naudoti - kompaktiškos ir intuityvios vartotojo sąsajos dėka, naudotis ESET Smart Security 5 yra lengviau nei bet kada anksčiau - penktoji antivirusinių karta Lietuvoje pirmą kartą išleista lietuvių kalba.

 

Patobulintos funkcijos ir privalumai
Įsibrovimų prevencijos sistema (HIPS) - pažengusiems vartotojams skirtas modulis padeda susipažinti su sistemos registru, vykstančiais procesais ir programomis tam, kad būtų galima pritaikyti apsaugos lygį savo poreikiams.

Grafikai ir statistika - leidžia susipažinti su visos sistemos ar atskirų jos dalių veikimu, svarbiais procesais, taip pat antivirusinės programos veiksmų statistika.

Negrafinė vartotojo sąsaja - specialiai sukurta vartotojams, kuriems reikia didesnio kontrasto vartotojo sąsajos. Programa palaiko garsinį režimą, skirtą akliems ir silpnaregiams žmonėms.

SysInspector - galingas diagnostikos įrankis padeda nuosekliai susipažinti su operacinės sistemos analize, įskaitant vykstančius procesus, registro duomenimis ir kitais svarbiais parametrais.

SysRescue - sukuria automatiškai pasileidžiantį atkūrimo CD/DVD arba USB įrenginį, kuris padeda atstatyti užkrėstą kompiuterį.

Unilicence - leidžia su viena ESET produkto licencija apsaugoti skirtingas operacines sistemas (Windows, Mac ir Linux), naudojamas viename įrenginyje.

 

 

Sistemos reikalavimai
Palaikomi procesoriai:
i386 (Intel® 80386), amd64 (x86-64);
Operacinės sistemos: Microsoft Windows 7/ Vista/ XP/ 2000/ Home Server.
Atmintis: 100 MB;
Kietojo disko vieta (parsisiuntimas): 28 MB;
Kietojo disko vieta (įdiegimas): 35 MB.

 

Programos aktyvacijai reikalingas interneto ryšys.

 


 

Panašūs produktai:
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Jei radote klaidą prekės aprašyme arba turite kitų pastabų Pirkite.lt administracijai, rašykite savo pastabas čia:
Klauskite mūsų
+370 6_57 52522
Sveiki!
Dažniausi klausimai
Patarimai
Kontaktai
LiveZilla Live Help
Verta žinoti
Neseniai žiūrėta
Populiariausi
 G-Data Antivirus
19,30 € (66,64 Lt)
 G-Data Endpoint Protection Business
20,30 € (70,09 Lt)
 
Apie Pirkite.ltPrekių pristatymasApmokėjimasGrąžinimasGarantiniai įsipareigojimaiGarantinio registravimasD.U.K.Kontaktai

Per daug kompanijų prekes tiesiog parduoda - mes siūlome ne tik produktus, bet ir kokybiškas paslaugas, skirtas tiek fiziniams asmenims, tiek verslui. 

 

Užsisakykite naujienlaiškį ir iškart gaukite nuolaidos kodą dovanų!
Įrašykite savo el. pašto adresą:
© UAB „Pirkite.lt“ 2016. Visos teisės saugomos
Prekė įkelta į krepšelį